Документ 62/2015, чинний, поточна редакція — Прийняття від 07.02.2015
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 11.02.2015. Подивитися в історії? )

Указ
Президента України

Про скорочення граничної чисельності працівників Національної служби посередництва і примирення та секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради

1. Скоротити чисельність працівників Національної служби посередництва і примирення та секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

2. Внести до указів Президента України такі зміни:

1) на зміну статті 2-1 Указу Президента України від 17 листопада 1998 року № 1258 "Про утворення Національної служби посередництва і примирення" (зі змінами, внесеними Указом від 2 квітня 2013 року № 178) установити граничну чисельність працівників Національної служби посередництва і примирення в кількості 147 штатних одиниць, у тому числі центрального апарату - 28 штатних одиниць, її відділень - 119 штатних одиниць;

2) у пункті 6 Положення про секретаріат Національної тристоронньої соціально-економічної ради, затвердженого Указом Президента України від 30 травня 2012 року № 366 "Питання секретаріату Національної тристоронньої соціально-економічної ради", слова "п'ятнадцяти осіб" замінити словами "дванадцяти осіб".

3. Голові Національної служби посередництва і примирення , секретареві Національної тристоронньої соціально-економічної ради забезпечити здійснення в установленому порядку заходів щодо:

приведення штатних розписів відповідних органів у відповідність із цим Указом;

скорочення чисельності працівників відповідних органів, у тому числі попередження в установленому порядку працівників про наступне звільнення, забезпечення при їх звільненні безумовного виконання вимог законодавства України про державну службу, про працю.

4. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
7 лютого 2015 року
№ 62/2015
вгору