Документ 639-2016-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 31.08.2016

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31 серпня 2016 р. № 639-р
Київ

Про внесення пропозицій щодо застосування та розширення персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

1. У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, національній безпеці і суверенітету України, відповідно до частини першої статті 5 Закону України “Про санкції” та на додаток до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. № 808 “Про розширення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів” та від 20 квітня 2016 р. № 341 “Про внесення пропозицій щодо застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)” схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України такі пропозиції:

1) продовжити строк дії персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) для фізичних і юридичних осіб, запроваджених рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015 р. “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”, згідно з додатками 1 і 2 (для службового користування);

2) застосувати персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи до фізичних осіб за переліком згідно з додатком 3 (для службового користування);

3) застосувати персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи до юридичних осіб за переліком згідно з додатком 4 (для службового користування).

2. Органам виконавчої влади, на яких буде покладено виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), протягом строку їх дії у разі звернення особи за видачею документа дозвільного характеру, видача якого заборонена як обмежувальний захід (санкція), або волевиявлення особи щодо вчинення правочину, вчинення якого заборонено як обмежувальний захід (санкція), проводити перевірку належності такої особи до числа осіб, на яких поширюються зазначені обмежувальні заходи (санкції).

3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання щодо запровадження аналогічних обмежувальних заходів (санкцій).

4. Винести питання щодо строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) та інформування осіб про їх застосування до них, а також щодо оприлюднення списку таких осіб на розгляд Ради національної безпеки і оборони України.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 74
вгору