Документ 825-2007-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 13.06.2007

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 13 червня 2007 р. N 825
Київ
Про присудження Премії Кабінету
Міністрів України за особливі досягнення
молоді у розбудові України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Присудити Премію Кабінету Міністрів України за особливі
досягнення молоді у розбудові України за 2006 рік:
За виробничі досягнення
ГАРКУШІ - начальникові відділу внутрішнього Олексію Юрійовичу продажу, директорові з продажу,
виконуючому обов'язки голови
правління, генеральному директорові
закритого акціонерного товариства
"Артемівський завод шампанських вин
Артемівськ Вайнері", Донецька область
ГЕЛЕТІ - керівникові відділу експертизи Олегу Леонтійовичу напівдорогоцінного та декоративного
каміння Державного гемологічного
центру України при Міністерстві
фінансів, кандидатові геологічних наук,
м. Київ
ГУДИНЕЦЬ - фінансовому менеджерові департаменту Ларисі Вікторівні економіки та фінансів відділу
казначейства закритого акціонерного
товариства "Виробниче об'єднання
"КОНТІ", Донецька область
ГУЦАНУ - заступникові начальника управління Руслану Володимировичу стандартів аеронавігації - начальникові
відділу організації повітряного руху
Державної авіаційної адміністрації,
Київська область
ДУБОВИКУ - начальникові лабораторії складного та
Дмитру Анатолійовичу індивідуального протезування
Житомирського державного
експериментального
протезно-ортопедичного підприємства
КАРПЕНКО - бригадирові товариства з обмеженою Олені Вікторівні відповідальністю "Качинський+",
м. Севастополь
КОВАЛЬСЬКОМУ - лікарю-урологові, хірургові Сергію Валентиновичу Віньковецької районної лікарні,
Хмельницька область
МАТКОВСЬКОМУ - старшому оперуповноваженому головного
Денису Юрійовичу управління по боротьбі з корупцією та
організованою злочинністю Служби
безпеки, старшому лейтенантові, м. Київ
СЕМЕНОВІЙ - Ясногородському сільському голові, Тетяні Миколаївні Макарівський район Київської області
СТОЙНЯК - методистові Сумського обласного центру
Ірині Володимирівні позашкільної освіти та роботи з
талановитою молоддю
ТІТКОВУ - головному спеціалісту Максиму Валерійовичу інформаційно-консультативного
центру з питань соціального захисту
населення Головного управління праці та
соціального захисту населення
Дніпропетровської обласної державної
адміністрації
ФІЛІППОВУ - комерційному директорові товариства Євгену Анатолійовичу з обмеженою відповідальністю
"Інкерманський завод марочних вин",
м. Севастополь
ХУДЯКОВУ - начальникові відділу розшуку злочинців
Євгену Олексійовичу та безвісно відсутніх громадян
управління карного розшуку Головного
управління Міністерства внутрішніх
справ у м. Києві, майорові міліції
ШАРШАКОВУ - бригадирові забійників на відбійних Дмитру Володимировичу молотках державного відкритого
акціонерного товариства "Шахта
імені А.І. Гайового", Донецька область
ЮДІНІЙ - молодшому науковому співробітникові Віті Василівні лабораторії присадок і олив державного
підприємства "Український
науково-дослідницький інститут
нафтопереробної промисловості "МАСМА",
м. Київ
ЯБЛУНІВСЬКОМУ - заступникові начальника вантажного Анатолію Миколайовичу району з експлуатації державного
підприємства "Морський торговельний
порт "Южний", Одеська область
За наукові досягнення
АНЦИФЕРОВУ - старшому науковому співробітникові Вадиму Андрійовичу Українського державного
науково-дослідного і
проектно-конструкторського інституту
гірничої геології, геомеханіки і
маркшейдерської справи Національної
академії наук, кандидатові технічних
наук, Донецька область
ГЛАДКОМУ - доцентові кафедри менеджменту Олександру Віталійовичу зовнішньоекономічної діяльності
Київського національного
торговельного-економічного
університету, кандидатові географічних
наук
ГУДІ - асистентові кафедри травматології та Наталії Володимирівні ортопедії з курсом комбустіології
Тернопільського державного медичного
університету імені У.Я. Горбачовського,
кандидатові медичних наук
ЄВСТИГНЄЄВУ - доцентові кафедри фізики Максиму Павловичу Севастопольського національного
технічного університету, кандидатові
фізико-математичних наук
КОЗЛОВСЬКОМУ - доцентові кафедри аграрного менеджменту
Сергію Володимировичу Вінницького державного аграрного
університету, кандидатові економічних
наук
МАРЧУКУ - заступникові генерального директора з
Дмитру Валерійовичу економіки та комерційних питань
відкритого акціонерного товариства
"Артемівський завод по обробці
кольорових металів", кандидатові
економічних наук, Донецька область
НАЛИВАЙКО - завідувачеві кафедри загальноправових
Ларисі Романівні дисциплін факультету підготовки
фахівців з числа цивільних осіб
Запорізького юридичного інституту
Дніпропетровського державного
університету внутрішніх справ,
кандидатові юридичних наук
ПАТРИЛЯК - провідному науковому співробітнику Любові Казимирівні Інституту біоорганічної хімії та
нафтохімії Національної академії
наук, докторові хімічних наук,
м. Київ
ПРИЙМАЧЕНКУ - начальникові кафедри міжнародного Дмитру Володимировичу митного та адміністративного права
Академії митної служби, кандидатові
юридичних наук, Дніпропетровська
область
СТАШУКУ - завідувачеві відділу технічної Павлу Михайловичу діагностики споруд Державного
дорожнього науково-дослідного
інституту імені М.П. Шульгіна,
кандидатові технічних наук,
Львівська область
ТАРАСЮК - докторантові Національного Галині Миколаївні університету харчових технологій,
кандидатові економічних наук,
Житомирська область
ХРИСТОВІЙ - асистентові кафедри теорії держави і Ганні Олександрівні права Національної юридичної академії
імені Ярослава Мудрого, кандидатові
юридичних наук, Харківська область
За творчі досягнення
ДАШАКУ - викладачеві Київського державного Євгену Леонідовичу вищого музичного училища імені
Р.М. Глієра
МАЛИНСЬКІЙ - вчительці образотворчого мистецтва Світлані Володимирівні Межівської середньої загальноосвітньої
школи I-III ступенів N 2,
Дніпропетровська область
ОЗЕРОВУ - студентові Донецького художнього Артуру Володимировичу училища
РАДУШИНСЬКІЙ - редакторові-ведучому радіопрограм Оксані Петрівні державного підприємства
"Старокостянтинівська районна
телерадіокомпанія", Хмельницька
область
РЕДІ - артистові Луганського обласного Олександру Олександровичу академічного українського
музично-драматичного театру
СВИСТУНУ - викладачеві кафедри Артему Олександровичу соціально-гуманітарних дисциплін,
керівникові та режисерові молодіжного
народного театру "Стук" Миколаївської
філії Київського національного
університету культури і мистецтв
СПІНУЛІ - керівникові ансамблю бального танцю Ігорю Васильовичу "Арт" Кіровоградського державного
педагогічного університету імені
Володимира Винниченка
За спортивні досягнення
БОЙКУ - чемпіонові світу з фехтування серед Дмитру Вікторовичу юніорів в особистому заліку, призерові
у команді серед дорослих, заслуженому
майстрові спорту, Хмельницька область
ЖИБЕР - призерці світу серед юніорів та Людмилі Миколаївні призерці чемпіонату Європи з біатлону,
Чернігівська область
ЗАХАРОВУ - призерові Кубка європейських Антону Сергійовичу чемпіонатів та чемпіонату Європи у
стрибках у воду, Запорізька область
ЛОГОЙДІ - дворазовому чемпіонові Європи серед Володимиру Володимировичу юнаків з греко-римської боротьби,
найсильнішому у ваговій категорії до
66 кілограмів серед юніорів, призерові
світу та Кубка України, майстрові
спорту міжнародного класу, Закарпатська
область
ЛОМЕЧЕНКУ - переможцеві чемпіонату світу серед Василю Анатолійовичу юніорів, молодіжних ігор та чемпіонату
України серед дорослих з боксу,
майстрові спорту міжнародного класу,
Одеська область
ПЕТЛЮК - призерці чемпіонату Європи з легкої Тетяні Григорівні атлетики (біг на 800 метрів), чемпіонці
України, майстрові спорту міжнародного
класу, м. Київ
ПОПОВУ - чемпіонові світу із спортивної Сергію Сергійовичу акробатики, срібному призерові
Всесвітніх ігор, чемпіонові України,
заслуженому майстрові спорту, м. Київ
ТРОЦЕНКО - призерці чемпіонату Європи з важкої Наталії Іванівні атлетики, майстрові спорту міжнародного
класу, Тернопільська область
ХЛІЙСТУНОВІЙ - неодноразовій чемпіонці України, Анні Сергіївні призерці чемпіонату України та
міжнародних турнірів, володарці Кубка
України, дворазовій чемпіонці Європи з
плавання, майстрові спорту міжнародного
класу, Рівненська область
ЩЕРБАКУ - чемпіонові світу із спортивної Миколі Вікторовичу акробатики, срібному призерові
Всесвітніх ігор, чемпіонові України,
заслуженому майстрові спорту,
м. Київ
За особисту мужність
АЛЄКСЄЄНКУ - начальникові прикордонної застави Владиславу Олександровичу "Ялта" прикордонної комендатури
"Маріуполь" 1-го прикордонного загону
Східного регіонального управління
Державної прикордонної служби,
Харківська область
ВІННІКУ - начальникові групи піротехнічних робіт
Володимиру Анатолійовичу аварійно-рятувального загону
спеціального призначення Головного
управління Міністерства з питань
надзвичайних ситуацій та у справах
захисту населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи в Полтавській
області, капітанові внутрішньої служби
ДУДАРЄВУ - начальникові прикордонної застави Руслану Володимировичу "Бердянськ" 8-го прикордонного загону
Азово-Чорноморського регіонального
управління Державної прикордонної
служби, Запорізька область
КОЛОБИЛІНУ - начальникові науково-дослідницької Сергію Миколайовичу лабораторії інформаційного забезпечення
наукового центру бойового застосування
ракетних військ і артилерії,
підполковникові, Сумська область
КРАВЧУКУ - учневі Березнегуватської Євгену Миколайовичу загальноосвітньої школи I-III ступенів,
Миколаївська область
КУЛІЧКОВУ - учневі Новобузької загальноосвітньої Денису Олеговичу школи I-III ступенів N 1, Миколаївська
область
ПИСЬМЕННОМУ - майорові Служби безпеки в Володимиру Васильовичу Миколаївській області
РЯГУЗОВУ - старшому пожежному 2-ої самостійної Євгену Олександровичу державної пожежної частини Луганського
міського управління Головного
управління Міністерства з питань
надзвичайних ситуацій та у справах
захисту населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи в Луганській
області, сержантові внутрішньої служби
САЛІЄНКУ - заступникові начальника 2-ої Юрію Миколайовичу підпорядкованої державної пожежної
частини Шевченківського районного
управління з питань надзвичайних
ситуацій Головного управління
Міністерства з питань надзвичайних
ситуацій та у справах захисту населення
від наслідків Чорнобильської катастрофи
в м. Києві, старшому лейтенантові
внутрішньої служби
За внесок у розвиток молодіжного руху
БАРІЄВУ - голові Кримськотатарського Ескендеру Енверовичу молодіжного центру, Автономна
Республіка Крим
БОНДАРЕНКУ - президентові Всеукраїнської молодіжної
Дмитру Володимировичу громадської організації "Україна-XXI",
м. Київ
ЗАРУБІ - президентові Всеукраїнської молодіжної
Дмитру Васильовичу хостел асоціації, м. Київ
ПАВЛОВУ - голові Дніпропетровської обласної Дмитру Миколайовичу молодіжної організації Всеукраїнської
молодіжної громадської організації
"Союз молоді регіонів України",
заступникові її голови
НІКОЛАЄНКО - президентові молодіжної громадської Олені Євгенівні організації "Фонд "Злата Лада", голові
Одеської філії Всеукраїнської
молодіжної громадської організації
"Рада молодих підприємців України",
голові громадської організації
"Одеська міська рада багатодітних
сімей", голові координаційної ради
керівників громадських та благодійних
організацій при Одеському міському
голові
ХВОСТАКУ - начальникові відділу у справах молоді
Василю Володимировичу відкритого акціонерного товариства
"Мотор Січ", Запорізька область

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 28



вгору