Про підтримку Збройних Сил України, інших військових формувань України
Постанова Верховної Ради України від 02.03.2014846-VII
Документ 846-VII, поточна редакція — Прийняття від 02.03.2014

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про підтримку Збройних Сил України, інших військових формувань України

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 12, ст.214)

В умовах небезпеки для територіальної цілісності України, загрози її державному суверенітету, провокування силового сценарію та дестабілізації ситуації в країні, порушення її миру і спокою Верховна Рада України від імені народу України:

1. Висловлює повну солідарність та всебічну підтримку всьому особовому складу Збройних Сил України - від міністра до рядового, які готові стати на захист нашої Вітчизни.

2. Беззастережно схвалює прийняте 1 березня 2014 року Рішення Ради національної безпеки і оборони України "Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України".

3. Доручає Кабінету Міністрів України вжити негайних заходів з покращення матеріально-фінансового забезпечення всіх потреб Збройних Сил України, пов’язаних із захистом України, її суверенітету та територіальної цілісності. У разі необхідності - негайно подати до Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік".

Голова Верховної Ради України

О.ТУРЧИНОВ

м. Київ
2 березня 2014 року
№ 846-VII
вгору