Документ 958/2007, поточна редакція — Прийняття від 10.10.2007

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
учасників національно-визвольного руху

За вагомі особисті заслуги у боротьбі за відродження
незалежності української державності, відданість ідеалам свободи і
демократії, багаторічну плідну громадську діяльність і з нагоди
65-річчя створення Української повстанської армії
п о с т а н о в л я ю :
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ВЕРХОЛЯКА - голову Богородчанської районної Дмитра Кузьмича організації Братства УПА,
Івано-Франківська область
КАЛІЩУКА - голову Нововолинської міської Сергія Романовича організації братства ветеранів
ОУН-УПА Волинського краю імені
Клима Савура
ЛЕВКОВИЧА - члена Львівського Крайового братства Василя Михайловича ветеранів національно-визвольної
боротьби
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАКАНЧУКА - члена ради Тернопільської обласної Михайла Антоновича організації Спілки політв'язнів і
репресованих України
БУНЯ - члена Всеукраїнського товариства Михайла Федоровича політичних в'язнів і репресованих,
м. Київ
БУХАЛА - члена ради Рівненського обласного Гурія Васильовича відділення Всеукраїнського об'єднання
ветеранів
ГОЛОВАЦЬКОГО - члена Львівського Крайового братства Івана Дмитровича ветеранів ОУН-УПА
ГРИНЯКА - пенсіонера, м. Збараж, Тернопільська Олексія Тихоновича область
ДМИТРУКА - члена Волинського обласного відділення
Володимира Григоровича Всеукраїнського об'єднання ветеранів
ДЯКІВА - члена Братства ОУН-УПА Залізничного Михайла Михайловича району міста Львова
ЗЕЛЕНЮКА - Славутського станичного Хмельницької Івана Юхимовича обласної управи, члена Головної Булави
Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені
генерала Р. Шухевича - Т. Чупринки
КЕЙВАНА - почесного голову Івано-Франківської Івана Васильовича обласної організації Всеукраїнського
товариства політичних в'язнів і
репресованих
КЛИМА - голову Тернопільського обласного Андрія Васильовича відділення Конгресу української
інтелігенції
КОМАРНИЦЬКОГО - голову Хмельницької обласної управи, Зиновія Андрійовича члена Головної Булави Всеукраїнського
братства ОУН-УПА імені генерала
Р. Шухевича - Т. Чупринки
КОПИСЯ - заступника голови Бориславської Володимира Васильовича станиці ОУН-УПА, Львівська область
КУЛЬЧИЦЬКОГО - голову Галицької районної організації
Петра Павловича Всеукраїнського товариства політичних
в'язнів і репресованих,
Івано-Франківська область
МИРОНЮКА - пенсіонера, м. Заліщики, Тернопільська
Петра Миколайовича область
ОБЕРИШИНА - пенсіонера, Підволочиський район, Іллю Степановича Тернопільська область
ПЕТРЕНКО-КУХАРЧУК - члена ради Рівненського міського Галину Петрівну відділення Всеукраїнського об'єднання
ветеранів
РАДЕЛЬЧУКА - члена Братства ОУН-УПА міста Львова Степана Ілліча
САВЧУКА - члена Івано-Франківської обласної Петра Степановича організації Всеукраїнського товариства
політичних в'язнів і репресованих
СЕРЕДЮКА - співголову Тернопільської районної Зіновія Степановича спілки політв'язнів і репресованих
ШАБАЛУ - члена Хмельницької обласної управи Олексія Романовича Всеукраїнського братства ОУН-УПА імені
генерала Р. Шухевича - Т. Чупринки
ШАВАРИНА - митрофорного протоієрея Української Миколу Михайловича греко-католицької церкви
ШЕВЧУКА - члена Братства ОУН-УПА Дрогобицького Ярослава Степановича району, Львівська область
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
МАНУЙЛИКА - голову Рівненського обласного братства
Олексія Трохимовича вояків УПА імені генерал-хорунжого
К. Савура
ЖДАНЮКА - голову Рівненського міського братства
Гаврила Родіоновича вояків УПА імені генерал-хорунжого
К. Савура
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ВОРОНКА - голову Здолбунівського районного Миколу Івановича братства вояків УПА імені
генерал-хорунжого К. Савура, Рівненська
область
КІЦУЛА - члена ради Чернівецького обласного Ярослава Степановича товариства політв'язнів та репресованих
КОЛЯДЮКА - члена ради Чернівецького обласного Кирила Івановича товариства політв'язнів та репресованих
МАРТИНЮКА - голову Млинівського районного братства
Миколу Івановича вояків УПА імені генерал-хорунжого
К. Савура, Рівненська область
МЕДЕНЮКА - члена ради Чернівецького обласного Миколу Петровича товариства політв'язнів та репресованих
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГОРОШКО - пенсіонерку, м. Збараж, Тернопільська
Ольгу Юхимівну область
ЖУЛКОВСЬКУ - члена ради Тернопільської обласної Ольгу Андріївну організації Спілки політв'язнів і
репресованих України
САЛЕВИЧ - члена Чернівецького обласного Варвару Григорівну товариства політв'язнів та репресованих
СМЕРЕЧИНСЬКУ - члена Чернівецького обласного Сідонію Євгенівну товариства політв'язнів та репресованих
ЧОРНОВІЛ - члена Всеукраїнського товариства Валентину Максимівну політичних в'язнів та репресованих,
м. Київ
ЧУХРАЙ - члена Чернівецького обласного Марію Павлівну товариства політв'язнів та репресованих
ФІЛЯК - члена Чернівецького обласного Параску Антонівну товариства політв'язнів та
репресованих.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 10 жовтня 2007 року
N 958/2007



вгору