Document v0020359-06, current version — Revision on February 24, 2006, on the basis - v0731359-06

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
03.01.2006 N 20
Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку Виборчого блоку
політичних партій "ЗА СОЮЗ"
{ Із змінами, внесеними згідно з Постановами
Центральної виборчої комісії
N 392 ( v0392359-06 ) від 03.02.2006
N 557 ( v0557359-06 ) від 14.02.2006
N 731 ( v0731359-06 ) від 24.02.2006 }

До Центральної виборчої комісії 29 грудня 2005 року надійшла
заява Виборчого блоку політичних партій "ЗА СОЮЗ" - Виборчий блок
політичних партій Партії "Союз", Партії "Соціалістична Україна",
Слов'янської партії, Політичної партії "Вітчизна" (далі - Виборчий
блок політичних партій "ЗА СОЮЗ") про реєстрацію кандидатів у
народні депутати України, висунутих 24 грудня 2005 року на
I міжпартійному з'їзді цього блоку та включених до виборчого
списку Виборчого блоку політичних партій "ЗА СОЮЗ", а також додані
до неї необхідні для реєстрації документи щодо 95 осіб.
Розглянувши зазначену заяву та додані до неї матеріали,
Центральна виборча комісія встановила, що документи щодо 83 осіб
відповідають вимогам частини першої статті 58 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ).
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, частини
другої статті 55, статті 57, частини першої статті 58,
частин першої, другої, шостої-восьмої статті 61 Закону України
"Про вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ), керуючись
статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону України "Про
Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна виборча
комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку Виборчого блоку політичних партій
"ЗА СОЮЗ", згідно з додатком.
2. Видати представнику Виборчого блоку політичних партій
"ЗА СОЮЗ" в Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу
копію цієї постанови та посвідчення кандидатів у народні депутати
України.
3. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати
України Виборчого блоку політичних партій "ЗА СОЮЗ" разом із цією
постановою в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".
Голова Центральної виборчої комісії Я.ДАВИДОВИЧ

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 3 січня 2006 року N 20
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України
Виборчого блоку політичних партій "ЗА СОЮЗ"

Гошовський Володимир Сергійович, 1973 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта вища, народний депутат
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 1;
Миримський Лев Юлійович, 1960 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, народний депутат України, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 2;
Мартиросян Вілен Арутюнович, 1940 року народження, Голова
політичної партії "Вітчизна", освіта вища, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 3;
Базилюк Олександр Філімонович, 1942 року народження, член
Слов'янської партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті
Донецьку, включений до виборчого списку під N 4;
Савченко Світлана Борисівна, 1965 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, помічник-консультант народного
депутата України, проживає в місті Сімферополі, включена до
виборчого списку під N 5;
Счисльонок Олександр Васильович, 1962 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова наглядової ради акціонерного
товариства "Завод Будгідропровід", проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 6;
Сторожев Роман Іванович, 1976 року народження, член Партії
"Соціалістична Україна", освіта вища, генеральний директор
відкритого акціонерного товариства "Укрзакордонгеологія", проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 7;
Павленко Сергій Юрійович, 1962 року народження, безпартійний,
освіта вища, заступник начальника управління товариства з
обмеженою відповідальністю "Укренергоконсалтинг", проживає в місті
Запоріжжі, включений до виборчого списку під N 8;
Сопрун Сергій Іванович, 1967 року народження, безпартійний,
освіта вища, президент благодійного фонду "Київська Русь",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 9;
Шевченко Лариса Анатоліївна, 1966 року народження,
безпартійна, освіта вища, голова правління відкритого акціонерного
товариства "Кривбасрудоремонт", проживає в місті Кривий Ріг
Дніпропетровської області, включена до виборчого списку під N 10;
Пилипенко Євгеній Анатолійович, 1963 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова правління акціонерного
товариства національна енергетична компанія "Енергетика та паливо
України", проживає в селищі Козин Обухівського району Київської
області, включений до виборчого списку під N 11;
Мукерія Михайло Самсонович, 1962 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, голова спостережної ради закритого
акціонерного товариства НВФ "Укрспецмонтажпроект", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 12;
Бегаль Анатолій Степанович, 1970 року народження, член Партії
"Соціалістична Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 13;
Китаїв Андрій Олегович, 1980 року народження, безпартійний,
освіта вища, помічник-консультант народного депутата України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 14;
Бабаянц Тігран Лазарович, 1967 року народження, член Партії
"Союз", освіта середня, голова правління відкритого акціонерного
товариства "Одеська книжкова фабрика", проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 15;
Лойфенфельд Олександр Якович, 1957 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова спостережної ради благодійної
організації "Фонд пам'яті "Бабин Яр", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 16;
Близнюк Віктор Михайлович, 1964 року народження, член Партії
"Соціалістична Україна", освіта вища, генеральний директор
закритого акціонерного товариства "Укрнадра-ресурси", проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 17;
Аванесян Ашот Дадікоєвич, 1964 року народження, безпартійний,
освіта вища, президент "Всеукраїнської асоціації громадських
організацій "Спілка вірмен України", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 18;
Звонарж Андрій Юрійович, 1976 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 19;
Гривковський Едуард Олександрович, 1969 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, голова правління КРОО "Інститут
соціально-економічного розвитку Криму", проживає в місті
Сімферополі, включений до виборчого списку під N 20;
Заплавська Марія Федорівна, 1971 року народження,
безпартійна, освіта вища, помічник-консультант народного депутата
України, проживає в місті Києві, включена до виборчого списку під
N 21;
Смолянов Михайло Олександрович, 1956 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, президент приватного підприємства
фірма "Автодель", проживає в місті Сімферополі, включений до
виборчого списку під N 22;
Мамонов Володимир Разумович, 1951 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 23;
Лузан Олександр Васильович, 1952 року народження, член
Слов'янської партії, освіта вища, доцент Відкритого міжнародного
університету розвитку людини "Україна", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 24;
Черній Петро Серафимович, 1939 року народження, член
політичної партії "Вітчизна", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 25;
Дубовой Григорій Ілліч, 1953 року народження, безпартійний,
освіта вища, шеф-редактор приватної виробничо-комерційної фірми
"Символіка", проживає в місті Дніпропетровську, включений до
виборчого списку під N 26;
Ярмовський Андрій Анатолійович, 1966 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, генеральний директор судноплавної
компанії "Глобус", проживає в місті Севастополі, включений до
виборчого списку під N 27;
Гончаров Вадим Євгенійович, 1969 року народження, член Партії
"Соціалістична Україна", освіта вища, асистент кафедри психіатрії
Харківської медичної академії післядипломної освіти, проживає в
місті Харкові, включений до виборчого списку під N 29;
Лупальцов Ігор Володимирович, 1965 року народження,
безпартійний, освіта вища, помічник Міністра фінансів України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 30;
Баличев Олександр Феліксович, 1949 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 31;
Марченко Микола Андрійович, 1948 року народження, член Партії
"Соціалістична Україна", освіта вища, директор товариства з
обмеженою відповідальністю "Міжнародний Російсько-Український
аеропорт Бєлгород-Харків", проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 32;
Тимошевська Світлана Анатолівна, 1960 року народження, член
політичної партії "Вітчизна", освіта вища, голова адвокатського
об'єднання "Правова Україна", проживає в місті Києві, включена до
виборчого списку під N 33;
Чечет Володимир Володимирович, 1970 року народження, член
політичної партії "Вітчизна", освіта середня, директор приватного
підприємства "Шрек", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 34;
Широкоступ Петро Корнійович, 1942 року народження, член
політичної партії "Вітчизна", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 35;
Іванов Юрій Федорович, 1945 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, керуючий Сумської філії страхової компанії
"Альфа-Гарант", проживає в місті Сумах, включений до виборчого
списку під N 37;
Вашагашвілі Давид Дурмішханович, 1966 року народження, член
політичної партії "Вітчизна", освіта вища, приватний нотаріус
Київського міського нотаріального округу, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 38;
Гульванський Сергій Валерійович, 1953 року народження, член
політичної партії "Вітчизна", освіта вища, пенсіонер, проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 41;
Тимошевський Дмитро Вікторович, 1980 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта вища, начальник юридичного
відділу товариства з обмеженою відповідальністю "Стівал", проживає
в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 42;
Попов Владислав Олександрович, 1947 року народження, член
Слов'янської партії, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в
місті Сєверодонецьку, включений до виборчого списку під N 45;
Бойко Олександр Леонідович, 1965 року народження,
безпартійний, освіта вища, помічник-консультант народного депутата
України, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під
N 46;
Расторгуєв Володимир Андрійович, 1949 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Авіл", проживає в місті Горлівка Донецької
області, включений до виборчого списку під N 47;
Таіров Сервер Таірович, 1946 року народження, член політичної
партії "Вітчизна", освіта вища, начальник центрального
регіонального координаційного центру Міністерства надзвичайних
ситуацій та у справах захисту населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи, проживає в місті Бориспіль Київської
області, включений до виборчого списку під N 48;
Скобліков Микола Петрович, 1946 року народження, член
Слов'янської партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті
Харкові, включений до виборчого списку під N 49;
Цапліна Валентина Вікторівна, 1963 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта вища, заступник директора
товариства з обмеженою відповідальністю "Маштехсервіс", проживає в
місті Сімферополі, включена до виборчого списку під N 50;
Коваленко Віктор Миколайович, 1964 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта вища, начальник головного
управління зовнішньоекономічних зв'язків та європейської
інтеграції Харківської обласної державної адміністрації, проживає
в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 51;
Радченко Ірина Петрівна, 1981 року народження, член Партії
"Соціалістична Україна", освіта вища, науковий співробітник
Інституту державного будівництва та місцевого самоврядування
Академії правових наук України, проживає в місті Харкові, включена
до виборчого списку під N 53;
Бурлаченко Олександр Васильович, 1961 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, приватний підприємець, проживає в
місті Долинська Кіровоградської області, включений до виборчого
списку під N 54;
Леженін Сергій Анатолійович, 1977 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта середня, тимчасово не
працює, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку
під N 55;
Степаненко Ганна Вікторівна, 1972 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта вища, головний бухгалтер
закритого акціонерного товариства "Укрнадраресурси", проживає в
селі Циркуни Харківського району Харківської області, включена до
виборчого списку під N 56;
Борох Володимир Вікторович, 1979 року народження, член Партії
"Соціалістична Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в селі Мала Данилівка Дергачівського району Харківської
області, включений до виборчого списку під N 57;
Смоленський Андрій Едуардович, 1970 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта незакінчена вища, директор
товариства з обмеженою відповідальністю "Укрмедполіс", проживає в
місті Києві, включений до виборчого списку під N 59;
Ракитянський Володимир Федорович, 1942 року народження, член
Слов'янської партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в
смт Пісочин Харківської області, включений до виборчого списку під
N 61;
Беденко Сергій Олексійович, 1955 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор товариства з обмеженою
відповідальністю "Харківжитлобудпроект", проживає в місті Харкові,
включений до виборчого списку під N 62;
Волгін Михайло Володимирович, 1965 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта вища, директор приватного
підприємства "Тунар", проживає в місті Миколаєві, включений до
виборчого списку під N 63;
Стасюк Сергій Іванович, 1978 року народження, член
Слов'янської партії, освіта середня, тимчасово не працює, проживає
в місті Маріуполь Донецької області, включений до виборчого списку
під N 64;
Зайченко Ольга Павлівна, 1981 року народження, член Партії
"Соціалістична Україна", освіта вища, приватний підприємець,
проживає в місті Вінниці, включена до виборчого списку під N 65;
Діброва Михайло Костянтинович, 1975 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта вища, начальник
фінансово-економічного відділу відкритого акціонерного товариства
"Укзакордонгеологія", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 66;
Медведєв Леонід Михайлович, 1956 року народження, член Партії
"Соціалістична Україна", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 68;
Кубаєв Сергій Петрович, 1967 року народження, член
Слов'янської партії, освіта вища, приватний підприємець, проживає
в місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 69;
Волошинович Петро Володимирович, 1955 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, директор виробничо-комерційного
підприємства "Контакт" ЛТД, проживає в місті Луцьку, включений до
виборчого списку під N 70;
Дашкевич Микола Діонісович, 1951 року народження, член Партії
"Соціалістична Україна", освіта середня, страховий агент
Чернівецької філії відкритого акціонерного товариства "Страхова
компанія "Універсальна", проживає в місті Чернівцях, включений до
виборчого списку під N 71;
Грабінський Петро Миколайович, 1949 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, заступник декана факультету бізнесу,
доцент кафедри управління персоналом і економіки праці
Хмельницького національного університету, проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 73;
Маслов Євген Сергійович, 1941 року народження, член
Слов'янської партії, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті
Донецьку, включений до виборчого списку під N 74;
Чаплига Олександр Олексійович, 1938 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Нова
Каховка Херсонської області, включений до виборчого списку під
N 77;
Грицай Михайло Павлович, 1949 року народження, член Партії
"Соціалістична Україна", освіта вища, головний фахівець з
енергозбереження відкритого акціонерного товариства "Азовські
мастила та оливи", проживає в місті Бердянськ Запорізької області,
включений до виборчого списку під N 78;
Кириленко Дмитро Миколайович, 1981 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта середня, тимчасово не
працює, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку
під N 79;
Гулянич Володимир Ілліч, 1967 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, начальник управління страхування в місті
Ужгороді та Закарпатській області товариства з додатковою
відповідальністю страхова компанія "Альфа-гарант", проживає в
місті Ужгороді, включений до виборчого списку під N 80;
Дубініна Вікторія Миколаївна, 1971 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта вища, вчитель математики
НВО "Спеціальна загальноосвітня школа - дитячий садок для дітей з
вадами слуху", проживає в місті Кіровограді, включена до виборчого
списку під N 81;
Никифорова Людмила Борисівна, 1981 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку під N 83;
Ройтбурд Анатолій Олександрович, 1952 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, головний інженер приватного
підприємства "Спецтехбуд", проживає в місті Одесі, включений до
виборчого списку під N 84;
Сухарев Михайло Володимирович, 1979 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта середня, тимчасово не
працює, проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку
під N 85;
Федоренко Олександр Володимирович, 1957 року народження, член
Слов'янської партії, освіта вища, педагог-організатор комітету у
справах молоді та спорту Дзержинського району міста Харкова,
проживає в місті Харкові, включений до виборчого списку під N 86;
Нікулін Євген Вікторович, 1984 року народження, член
Слов'янської партії, освіта середня, студент Ізмаїльського
інституту водного транспорту, проживає в селі Лортанна
Ізмаїльського району Одеської області, включений до виборчого
списку під N 87;
Волчинський Кирило Семенович, 1980 року народження, член
Партії "Соціалістична Україна", освіта вища, тимчасово не працює,
проживає в місті Херсоні, включений до виборчого списку під N 89;
Ангелін Володимир Вікторович, 1954 року народження, член
Слов'янської партії, освіта середня, монтер зв'язку Донецької
дистанції сигналізації та зв'язку державного підприємства
"Укрзалізниця", проживає в місті Донецьку, включений до виборчого
списку під N 90;
Мамаєв Олександр Федорович, 1957 року народження, член
Слов'янської партії, освіта вища, директор торгівельно-виробничої
приватної фірми "Комплект", проживає в місті Харкові, включений до
виборчого списку під N 91;
Дворніков Вадим Анатолійович, 1966 року народження, член
Партії "Союз", освіта вища, пенсіонер, проживає в місті
Севастополі, включений до виборчого списку під N 92;
Трубін Віктор Павлович, 1951 року народження, член Партії
"Союз", освіта вища, головний архітектор міста Запоріжжя,
начальник головного управління архітектури та містобудування
Запорізької міської ради, проживає в місті Запоріжжі, включений до
виборчого списку під N 94;
Денисюк Валерій Миколайович, 1954 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник керівника, головний
конструктор тематичного напрямку державного підприємства
"Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" імені
Академіка О.Г. Івченка, проживає в місті Запоріжжі, включений до
виборчого списку під N 95.
{ Список із змінами, внесеними згідно з Постановами Центральної
виборчої комісії N 392 ( v0392359-06 ) від 03.02.2006, N 557
( v0557359-06 ) від 14.02.2006, N 731 ( v0731359-06 ) від
24.02.2006 }
Секретар Центральної виборчої комісії С.ДУБОВИК



on top