Document v0055359-02, current version — Revision on March 15, 2002, on the basis - v0526359-02

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
N 55 від 23.01.2002
м. Київ
Про реєстрацію кандидатів у народні депутати
України в багатомандатному загальнодержавному
виборчому окрузі, включених до виборчого списку
кандидатів у народні депутати України виборчого
блоку політичних партій "Руський Блок" по виборах
народних депутатів України 31 березня 2002 року
( Із змінами, внесеними згідно з Постановою Центрвиборчкому
N 526 ( v0526359-02 ) від 15.03.2002 )

Розглянувши заяву політичних партій "За Русь єдину",
"Русько-український Союз", "Союз", що утворили виборчий блок
політичних партій "Руський Блок", про реєстрацію кандидатів у
народні депутати України в багатомандатному загальнодержавному
виборчому окрузі, висунутих 10 січня 2002 року від вищезазначеного
виборчого блоку на міжпартійному з'їзді цих партій та включених до
виборчого списку кандидатів у народні депутати України виборчого
блоку політичних партій "Руський Блок" по виборах народних
депутатів України 31 березня 2002 року, а також додані до неї
необхідні для реєстрації документи, відповідно до частин перших
статей 41, 43, 44, частин першої, сьомої, дев'ятої статті 45
Закону України "Про вибори народних депутатів України"
( 2766-14 ) та керуючись статтею 11 Закону України "Про
Центральну виборчу комісію" ( 733/97-ВР ), Центральна виборча
комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати таких кандидатів у народні депутати України
в багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі, із
включених до виборчого списку кандидатів у народні депутати
України виборчого блоку політичних партій "Руський Блок",
утвореного політичними партіями "За Русь єдину",
"Русько-український Союз" та "Союз", по виборах народних депутатів
України 31 березня 2002 року:
Симоненка Івана Петровича, 1957 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, Голову партії "Русько-український Союз",
члена Партії "Русько-український Союз", включеного до виборчого
списку під N 2;
Лютікова Олега Юрійовича, 1953 року народження, освіта вища,
проживає в м. Львові, головного редактора Видавничого дому
"Цивілізація", члена партії "За Русь єдину", включеного до
виборчого списку під N 3;
Піляєва Ігоря Славовича, 1962 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, головного консультанта Секретаріату Комітету
Верховної Ради України у закордонних справах, члена партії "За
Русь єдину", включеного до виборчого списку під N 4;
Савченко Світлану Борисівну, 1965 року народження, освіта
вища, проживає в м. Білогірськ Автономної Республіки Крим, Голову
партії "Союз", члена Партії "Союз", включену до виборчого списку
під N 5;
Філатова Володимира Анікановича, 1943 року народження, освіта
вища, проживає в м. Донецьку, доцента Донецького національного
університету, члена партії "За Русь єдину", включеного до
виборчого списку під N 7;
Черноморова Олександра Миколайовича, 1953 року народження,
освіта вища, проживає в м. Ялта Автономної Республіки Крим, голову
Кримської республіканської громадської організації "Російський Рух
Криму", члена партії "За Русь єдину", включеного до виборчого
списку під N 8;
Цекова Сергія Павловича, 1953 року народження, освіта вища,
проживає в м. Сімферополі, першого заступника голови, виконавчого
директора Руської общини Криму, члена партії "Русько-український
Союз", включеного до виборчого списку під N 9;
Федоровську Етері-Ладу Костянтинівну, 1934 року народження,
освіта вища, проживає в м. Херсоні, провідного спеціаліста
Херсонського академічного ліцею при Херсонському педагогічному
університеті, члена партії "За Русь єдину", включену до виборчого
списку під N 10;
Пашкова Володимира Васильовича, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в м. Запоріжжі, начальника відділу зв'язків з
громадськістю ВАТ "Мотор Січ", члена партії "За Русь єдину",
включеного до виборчого списку під N 12;
Коновалова Сергія Миколайовича, 1942 року народження, освіта
вища, проживає в м. Харкові, доцента Харківського державного
педагогічного університету, члена партії "За Русь єдину",
включеного до виборчого списку під N 13;
Найду Олега Георгійовича, 1962 року народження, освіта вища,
проживає в м. Києві, заступника керівника секретаріату партії "За
Русь єдину", члена партії "За Русь єдину", включеного до виборчого
списку під N 14;
Вишнєвецького Георгія Васильовича, 1949 року народження,
освіта вища, проживає в м. Києві, приватного підприємця, члена
партії "За Русь єдину", включеного до виборчого списку під N 15;
Хохлова Віктора Михайловича, 1940 року народження, освіта
вища, проживає в м. Севастополі, пенсіонера, члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 16;
Шувайникова Сергія Івановича, 1954 року народження, освіта
вища, проживає в м. Сімферополі, голову виконавчого комітету
Конгресу російських общин Криму, члена партії "За Русь єдину",
включеного до виборчого списку під N 17;
Проскуріна Володимира Станіславовича, 1964 року народження,
освіта середня, проживає в м. Харкові, тимчасово не працює, члена
партії "За Русь єдину", включеного до виборчого списку під N 18;
Кізілова Бориса Васильовича, 1943 року народження, освіта
вища, проживає в м. Сімферополі, заступника голови
Республіканського комітету Автономної Республіки Крим по охороні
та використанню пам'ятників історії та культури, члена партії
"Союз", включеного до виборчого списку під N 19;
Акентьєва Олександра Івановича, 1950 року народження, освіта
вища, проживає в м. Луганську, пенсіонера, члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 21;
Петрова Олега Олексійовича, 1934 року народження, освіта
вища, проживає в м. Львові, пенсіонера, члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 22;
Перзеке Андрія Борисовича, 1952 року народження, освіта вища,
проживає в м. Кіровограді, доцента Кіровоградського державного
педагогічного університету, члена партії "За Русь єдину",
включеного до виборчого списку під N 23;
Шевцова Олександра Олександровича, 1948 року народження,
освіта вища, проживає в м. Сімферополі, викладача Кримського
коледжу економіки та управління, члена партії "Русько-український
Союз", включеного до виборчого списку під N 24;
Кадочнікова Олега Петровича, 1959 року народження, освіта
вища, проживає в м. Вінниці, доцента Вінницького державного
педагогічного університету, члена партії "За Русь єдину",
включеного до виборчого списку під N 25;
Андріанова Ігоря Юрійовича, 1965 року народження, освіта
вища, проживає в м. Ізмаїл Одеської області, керівника
Ізмаїльського Пушкінського товариства, члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 26;
Лаптєву Тамару Олександрівну, 1944 року народження, освіта
середня спеціальна, проживає в м. Луцьку, актрису Волинського
обласного музично-драматичного театру ім. Шевченка, члена партії
"За Русь єдину", включену до виборчого списку під N 27;
Португалова Володимира Івановича, 1952 року народження,
освіта вища, проживає в м. Житомирі, директора ТОВ "Вечірній
Житомир", члена партії "За Русь єдину", включеного до виборчого
списку під N 28;
Чудайкіна Ігоря Івановича, 1947 року народження, освіта вища,
проживає в м. Миколаєві, доцента Українського державного морського
технічного університету ім. Адмірала Макарова, члена Партії
"Союз", включеного до виборчого списку під N 29;
Лашкарьова Віталія Сергійовича, 1936 року народження, освіта
вища, проживає в м. Дніпропетровську, інструктора обласного
спортивно-стрілецького клубу Товариства сприяння обороні України,
члена партії "За Русь єдину", включеного до виборчого списку під
N 30;
Кулєшова Василя Андрійовича, 1955 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, директора програми розвитку ТОВ
"Укрштрихкод", члена партії "За Русь єдину", включеного до
виборчого списку під N 31;
Бобирєва Сергія Леонідовича, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в м. Сумах, безробітного, члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 32;
Глазкова Володимира Тимофійовича, 1949 року народження,
освіта вища, проживає в м. Черкасах, голову кооперативу "Спектр",
члена партії "За Русь єдину", включеного до виборчого списку під
N 33;
Проваторова Сергія Германовича, 1965 року народження, освіта
середня, проживає в м. Полтаві, заступника директора ТОВ
Промислова компанія "Алмакс-Мануфактура", члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 34;
Батарова Геннадія Борисовича, 1941 року народження, освіта
вища, проживає в м. Рівному, пенсіонера, члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 35;
Ришкова Володимира Олександровича, 1950 року народження,
освіта вища, проживає в м. Донецьку, головного редактора газети
"Город-НН", члена партії "За Русь єдину", включеного до виборчого
списку під N 39;
Щербіна Володимира Євгеновича, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в м. Сімферополі, заступника голови правління АТЗТ
"Кримський фондовий дім", члена партії "Союз", включеного до
виборчого списку під N 40;
Гордєєву Людмилу Василівну, 1954 року народження, освіта
вища, проживає в м. Донецьку, оглядача газети "Донецкий кряж",
члена партії "За Русь єдину", включену до виборчого списку під
N 41;
Фільчашкіна Сергія Сергійовича, 1976 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, заступника голови громадської
організації "Комітет захисту прав споживачів фінансових послуг",
члена партії "Руськоукраїнський Союз" , включеного до виборчого
списку під N 42;
Шидловського Станіслава Валентиновича, 1952 року народження,
освіта вища, проживає в м. Маріуполь Донецької області, директора
МПП "РОС", члена партії "За Русь єдину", включеного до виборчого
списку під N 43;
Хвостака Василя Володимировича, 1975 року народження, освіта
вища, проживає в м. Запоріжжі, начальника бюро ВАТ "Мотор Січ",
члена партії "За Русь єдину", включеного до виборчого списку під
N 45;
Зінченка Григорія Петровича, 1932 року народження, освіта
вища, проживає в м. Чернігові, пенсіонера, члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 46;
Познякову Ларису Анатоліївну, 1964 року народження, освіта
вища, проживає в м. Кіровограді, директора ТОВ "Будремсервіс",
члена партії "За Русь єдину", включену до виборчого списку під
N 47;
Єжова Володимира Івановича, 1949 року народження, освіта
вища, проживає в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області,
завідуючого кафедрою менеджменту Криворізької філії
Міжрегіональної академії управління персоналом, члена партії "За
Русь єдину", включеного до виборчого списку під N 48;
Галушкіна Сергія Андрійовича, 1947 року народження, освіта
вища, проживає в м. Миколаєві, виконуючий обов'язки доцента
Південнослов'янського інституту, члена партії "За Русь єдину",
включеного до виборчого списку під N 49;
Семьонова Віталія Олександровича, 1940 року народження,
освіта вища, проживає в м. Дніпропетровську, заступника директора
ТОВ "Міжгалузева компанія "Славутич", члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 51;
Мілєва Івана Дмитровича, 1942 року народження, освіта вища,
проживає в м. Запоріжжі, директора ТОВ "Светла", члена партії "За
Русь єдину", включеного до виборчого списку під N 52;
Поддубну Марію Євгенівну, 1956 року народження, освіта вища,
проживає в м. Сімферополі, завідуючу відділом освіти Асоціації
"Руський культурний центр", члена партії "Русько-український
Союз", включену до виборчого списку під N 54;
Балакіна В'ячеслава Даниловича, 1952 року народження, освіта
вища, проживає в м. Черкасах, адвоката, члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 55;
Фролова В'ячеслава Михайловича, 1945 року народження, освіта
вища, проживає в м. Сімферополі, пенсіонера, члена партії "Союз",
включеного до виборчого списку під N 56;
Ковальова Валерія Івановича, 1965 року народження, освіта
вища, проживає в м. Луганську, викладача Луганського державного
педагогічного університету, члена партії "За Русь єдину",
включеного до виборчого списку під N 58;
Мурашова Валентина Івановича, 1938 року народження, освіта
вища, проживає в м. Генічеськ Херсонської області, голова
правління ВАТ "Генічеське АТП 16539", члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 59;
Приходька Володимира Володимировича, 1951 року народження,
освіта вища, проживає в м. Керч Автономної Республіки Крим,
керівника відділу збуту Керченського хлібокомбінату, члена партії
"За Русь єдину", включеного до виборчого списку під N 60;
Терентьєва Олександра Костянтиновича, 1952 року народження,
освіта вища, проживає в м. Черкасах, виконуючий обов'язки
начальника відділу виконавчого комітету Соснівської районної ради
м. Черкас, члена партії "За Русь єдину", включеного до виборчого
списку під N 61;
Бажан Валентину Василівну, 1953 року народження, освіта вища,
проживає в м. Кіровограді, літературного редактора тижневика
"Україна-центр", члена партії "За Русь єдину", включену до
виборчого списку під N 62;
Зайцеву Ірину Павлівну, 1955 року народження, освіта вища,
проживає в м. Луганську, доцента Луганського державного
педагогічного університету, члена партії "Русько-український
Союз", включену до виборчого списку під N 64;
Григорова Віктора Миколайовича, 1934 року народження, освіта
вища, проживає в м. Херсоні, голову обласного комітету профспілки
працівників автотранспорту та шляхового господарства, члена партії
"За Русь єдину", включеного до виборчого списку під N 66;
Чугаєва Олексія Миколайовича, 1959 року народження, освіта
вища, проживає в с. Первомайське Кіровського району Автономної
Республіки Крим, приватного підприємця, члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 67;
Рудас Людмилу Федорівну, 1964 року народження, освіта вища,
проживає в м. Одесі, бухгалтера МПП "Укрспецкомплект", члена
партії "Русько-український Союз" , включену до виборчого списку
під N 68;
Трояновського Сергія Миколайовича, 1954 року народження,
освіта вища, проживає в м. Хмельницькому, вчителя Хмельницького
колегіуму, члена партії "За Русь єдину", включеного до виборчого
списку під N 70;
Жукову Ірину Євгенівну, 1950 року народження, освіта вища,
проживає в м. Одесі, заступника директора Будинку творчості
Національної спілки театральних діячів України, члена партії "За
Русь єдину", включену до виборчого списку під N 71;
Савенка Сергія Борисовича, 1956 року народження, освіта вища,
проживає в м. Кіровограді, старшого викладача Кіровоградського
педагогічного університету, члена партії "За Русь єдину",
включеного до виборчого списку під N 73;
Музиченко Людмилу Аліївну, 1956 року народження, освіта вища,
проживає в м. Сумах, наукового співробітника Сумського художнього
музею, члена партії "За Русь єдину", включену до виборчого списку
під N 77;
Вареник Наталію Володимирівну, 1958 року народження, освіта
вища, проживає в м. Біла Церква Київської області, тимчасово не
працює, члена партії "За Русь єдину", включену до виборчого списку
під N 78;
Швеця Віктора Григоровича, 1949 року народження, освіта вища,
проживає в м. Херсоні, заступника голови обласного комітету
профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства,
члена партії "Русько-український Союз" , включеного до виборчого
списку під N 79;
Скачкову Валентину Іллівну, 1949 року народження, освіта
вища, проживає в м. Запоріжжі, голову Запорізької обласної
організації партії "Русько-український Союз", члена партії
"Русько-український Союз", включену до виборчого списку під N 80;
Макарова Геннадія Васильовича, 1953 року народження, освіта
вища, проживає в м. Харкові, голову Об'єднання "За
культурно-языковое равноправие", члена партії "Русько-український
Союз", включеного до виборчого списку під N 81;
Буканьову Валентину Анатоліївну, 1955 року народження, освіта
вища, проживає в м. Харкові, тимчасово не працює, члена партії
"Русько-український Союз", включену до виборчого списку під N 82;
Макухіна Анатолія Григоровича, 1945 року народження, освіта
вища, проживає в м. Луганську, доцента Східно-українського
національного університету, члена партії "За Русь єдину",
включеного до виборчого списку під N 84;
Калінкіна Валерія Михайловича, 1946 року народження, освіта
вища, проживає в м. Макіївка Донецької області, доцента Донецького
медичного університету, члена партії "За Русь єдину", включеного
до виборчого списку під N 85;
Питалєва Петра Івановича, 1941 року народження, освіта вища,
проживає в м. Херсоні, начальника служби охорони праці Херсонської
дирекції ВАТ "Укртелеком", члена партії "За Русь єдину",
включеного до виборчого списку під N 86;
Букача Юрія Івановича, 1959 року народження, освіта вища,
проживає в м. Миколаєві, лікаря-ординатора лікарні швидкої
медичної допомоги м. Миколаєва, безпартійного, включеного до
виборчого списку під N 87;
Нечессу Валентина Миколайовича, 1945 року народження, освіта
вища, проживає в м. Черкасах, заступника директора ТОВ
"Промхімпостач", члена партії "Русько-український Союз",
включеного до виборчого списку під N 88;
Мерзлякова Євгена Веніаміновича, 1955 року народження, освіта
вища, проживає в м. Алчевськ Луганської області, майстра
Алчевського металургійного комбінату, члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 90;
Шевченка Володимира Леонідовича, 1949 року народження, освіта
вища, проживає в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області,
завідуючого кафедрою Криворізької філії Міжрегіональної академії
управління персоналом, члена партії "За Русь єдину", включеного до
виборчого списку під N 95;
Краснящих Андрія Петровича, 1970 року народження, освіта
вища, проживає в м. Харкові, доцент Міжнародного слов'янського
університету імені Каразіна, члена партії "Русько-український
Союз", включеного до виборчого списку під N 96;
Котову Галину Вікторівну, 1954 року народження, освіта
середня спеціальна, проживає в м. Запоріжжі, економіста ВАТ
"Запоріжтрансформатор", члена партії "За Русь єдину", включену до
виборчого списку під N 97;
Дегтярьова Бориса Георгійовича, 1941 року народження, освіта
вища, проживає в м. Запоріжжі, пенсіонера, члена партії "За Русь
єдину", включеного до виборчого списку під N 99;

Болобана Всеволода Вікторовича, 1963 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, голову Київської обласної організації
партії "За Русь єдину", члена партії "За Русь єдину", включеного
до виборчого списку під N 103;
Курасову Наталію Вікторівну, 1965 року народження, освіта
вища, проживає в м. Сумах, наукового співробітника Сумського
художнього музею, члена партії "Русько-український Союз", включену
до виборчого списку під N 104;
Бєляєва Бориса Миколайовича, 1940 року народження, освіта
вища, проживає в м. Севастополі, старшого наукового співробітника
інституту біології південних морів НАН України, безпартійного,
включеного до виборчого списку під N 105;
Астахова Альберта Вікторовича, 1935 року народження, освіта
середня спеціальна, проживає в м. Львові, пенсіонера, члена партії
"Русько-український Союз", включеного до виборчого списку під
N 106;
Казанцева Олександра Васильовича, 1947 року народження,
освіта вища, проживає в м. Тернополі, сторожа підприємства "Союз"
Всеукраїнської громадської організації "Союз організацій інвалідів
України" (ВГОСОІУ), члена партії "За Русь єдину", включеного до
виборчого списку під N 109;
Єлагіну Констанцію Миколаївну, 1961 року народження, освіта
вища, проживає в м. Харкові, не працює, члена партії
"Русько-український Союз", включену до виборчого списку під N 111;
Андрієнка Олександра Васильовича, 1952 року народження,
освіта вища, проживає в м. Рівному, директора ТОВ "Гардаріка",
члена партії "Русько-український Союз", включеного до виборчого
списку під N 113;
Шестакова Віктора Феофановича, 1966 року народження, освіта
вища, проживає в м. Полтаві, викладача історії Навчально-виховного
комплексу N 30 м. Полтави, члена партії "Русько-український Союз",
включеного до виборчого списку під N 118;
Комарову Світлану Ігорівну, 1960 року народження, освіта
вища, проживає в м. Тернополі, вчительку середньої
загальноосвітньої школи N 4 м. Тернополя, члена партії "За Русь
єдину", включену до виборчого списку під N 122;
Мартиненка Євгенія Івановича, 1956 року народження, освіта
вища, проживає в м. Києві, начальника сектора НДІ "Квант", члена
партії "Русько-український Союз", включеного до виборчого списку
під N 129. ( Пункт 1 із змінами, внесеними згідно з Постановою
Центрвиборчкому N 526 ( v0526359-02 ) від 15.03.2002 )
2. Видати представнику виборчого блоку політичних партій
"Руський Блок" у Центральній виборчій комісії копію цієї постанови
разом із посвідченнями кандидатів у народні депутати України,
зазначених у пункті 1 постанови.
3. Цю постанову оприлюднити в газетах "Голос України" та
"Урядовий кур'єр".

Голова Центральної виборчої комісії М.РЯБЕЦЬ



on top