Документ n0003525-13, чинний, поточна редакція — Введення в дію від 18.05.2013, підстава - 265/2013

РАДА НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 29 березня 2013 року

Питання протидії загрозам і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

{Рішення введено в дію Указом Президента № 265/2013 від 15.05.2013}

З метою підвищення ефективності захисту населення, територій, навколишнього природного середовища та об'єктів виробничого і соціального призначення від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, а також оперативності та узгодженості дій сил і засобів, які залучаються до реагування на загрози виникнення або у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, беручи до уваги досвід Збройних Сил України у здійсненні заходів із ліквідації наслідків таких ситуацій, Рада національної безпеки і оборони України вирішила:

1. Проект плану взаємодії Збройних Сил України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій під час протидії загрозам і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій (далі - проект плану), розроблений Державною службою України з надзвичайних ситуацій, підтримати.

2. Державній службі України з надзвичайних ситуацій доопрацювати у двомісячний строк проект плану, передбачивши, зокрема:

залучення сил і засобів внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України до виконання завдань за визначеним переліком надзвичайних ситуацій;

процедуру взаємодії Державної служби України з надзвичайних ситуацій з іншими державними органами, а також з органами місцевого самоврядування щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

3. Кабінету Міністрів України вдосконалити у двомісячний строк механізм обліку та поновлення матеріальних цінностей державного резерву, що використовуються Збройними Силами України під час участі у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

4. Міністерству оборони України, Міністерству внутрішніх справ України, Державній службі України з надзвичайних ситуацій запровадити проведення спільних заходів із підготовки фахівців, які використовують спеціальну техніку та засоби під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Голова Ради національної
безпеки і оборони України


В.ЯНУКОВИЧ

Секретар Ради національної
безпеки і оборони України


А.КЛЮЄВвгору