Документ 927/2009, текущая редакция — Принятие от 13.11.2009

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників агропромислового комплексу

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового
комплексу України, досягнення високих показників у виробництві
сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну працю та з
нагоди Дня працівників сільського господарства
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
КОЗАЧЕНКА - президента Всеукраїнського Леоніда Петровича громадського об'єднання "Українська
аграрна конфедерація", м. Київ
ІВАЩУКА - генерального директора товариства
Петра Володимировича науково-виробнича агрофірма
"Перлина Поділля", Хмельницька
область
МОЛЧАНОВУ - директора акціонерного товариства
Тетяну Іванівну "Луганський м'ясокомбінат",
генерального директора корпорації
"Луганськм'ясопром"
СОКОЛОВА - директора Селекційно-генетичного Вячеслава Михайловича інституту - Національного центру
насіннєзнавства та сортовивчення,
м. Одеса
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ВАСИЛЬЧЕНКА - директора сільськогосподарського Миколу Семеновича товариства "Агрофірма Маяк",
Черкаська область
- голову Ради Національної асоціації
ЗАГОРОДНЬОГО цукровиків України "Укрцукор", Григорія Дмитровича м. Київ
КАРПЕНКА - генерального директора аграрно- Віктора Михайловича виробничого товариства "Агроцентр
К", м. Дніпропетровськ
МЕЛЬНИЧУКА - ректора Національного університету
Дмитра Олексійовича біоресурсів і природокористування
України, м. Київ
ПЛЕХАНОВА - голову ради директорів товариства
Дмитра Олександровича "Відродження", Дніпропетровська
область
РОМАНЕНКА - голову Кримського об'єднання з Сергія Дмитровича агропромислового будівництва
"Кримагробуд"
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БАКУЛЕВСЬКОГО - голову сільськогосподарського Анатолія Петровича виробничого кооперативу "Дружба
народів", Одеська область
БІЛИКА - начальника Головної державної Анатолія Григоровича інспекції з карантину рослин
України, м. Київ
КОВАЛЕНКА - директора Інституту гідротехніки і
Петра Івановича меліорації Української академії
аграрних наук, м. Київ
ЛИЖЕПЕКОВА - директора сільськогосподарського Віктора Івановича товариства Агрофірма
"ЕЛВІКО-Гігант", Донецька область
ЛУЗАНА - першого заступника Міністра Юрія Яковича аграрної політики України
МАСТІЯ - директора товариства "Святець", Василя Васильовича Хмельницька область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АЛЕЙНІКОВА - першого заступника генерального Валерія Павловича директора Національного об'єднання
по племінній справі у тваринництві
"Укрплемоб'єднання", м. Київ
АРТЮХОВА - директора державного підприємства
Володимира Яковича "Червонослобідський спиртовий
завод", Київська область
БЕРЕСТОВОГО - заступника голови Донецької Кіма Семеновича обласної державної адміністрації
ГАНЧЕВА - директора товариства "Світанок", Івана Павловича Чернігівська область
ГЛАДКІХ - голову наглядової ради акціонерного
Миколу Івановича товариства "Золотий колодязь",
Донецька область
ГОРПИНИЧА - директора товариства "Перемога", Леоніда Васильовича Запорізька область
ГРАДОВОГО - директора агропромислового Василя Степановича підприємства "Дзвін", Тернопільська
область
ГРИЩЕНКО - заступника директора Вікторію Михайлівну Сторожинецького
сільськогосподарського кооперативу
"Колос", Чернівецька область
ГУЗЄВА - заступника директора з наукової Ігоря Вікторовича роботи Інституту розведення і
генетики тварин Української
академії аграрних наук, Київська
область
ДАНИЛЮКА - механізатора підприємства Агрофірма
Андрія Миколайовича "Промінь", Одеська область
ДЕЙСАНА - заступника голови Житомирської Миколу Миколайовича обласної державної адміністрації
ДЕМЧЕНКА - директора товариства "Оріон", Володимира Йосиповича Дніпропетровська область
ДЯЧЕНКА - голову сільськогосподарського Миколу Володимировича виробничого кооперативу "Мрія",
Чернігівська область
ЖУЧЕНКА - голову правління товариства Сергія Леонідовича "Полтавасортнасіннєовоч"
ЗАБЕЛУ - директора державного підприємства
Леоніда Володимировича "Дослідне господарство
"Рибальське", Житомирська область
ЗАГОДИРЕНКА - тракториста-машиніста товариства Павла Петровича "Торговий дом "Долинське",
Херсонська область
ЗИМУ - тракториста сільськогосподарського
Степана Васильовича кооперативу "Ніва-Агро", Автономна
Республіка Крим
ІВАНИШИНА - генерального директора Аграрного Володимира Васильовича фонду, м. Київ
КЛИМОВИЧА - тракториста товариства Василя Танасійовича "Прут-Генетик", Івано-Франківська
область
КОВШОВА - старшого тренера Головного Юрія Олександровича сервісного
селекційно-технологічного центру з
конярства та кінного спорту
"Конепром", м. Київ
КОРНІЄНКА - заступника голови Черкаської Василя Івановича обласної державної адміністрації
МАКСИМИШИНА - директора підприємства "Агрофірма
Зіновія Дмитровича "Дзвони", Львівська область
МАТВЄЄВА - голову селянського господарства Едуарда Миколайовича "Матвєєв", Запорізька область
МИКОЛЮК - оператора машинного доїння Людмилу Дмитрівну державного підприємства "Дослідне
господарство "Пасічна" Хмельницької
державної сільськогосподарської
дослідної станції Української
академії аграрних наук
МІДЯНОГО - голову Калинівської районної Олександра Петровича державної адміністрації, Вінницька
область
МРОЧКА - головного агронома товариства Миколу Петровича "Агрофірма "Кодима", Одеська
область
ОКОПНОГО - радника Міністра аграрної політики
Олексія Макаровича України, голову Ради ветеранів
Міністерства
ПАВЛІЧЕНКА - начальника головного управління Анатолія Олександровича Вінницької обласної державної
адміністрації
ПОДЖАРОВА - голову Кілійської районної Івана Івановича державної адміністрації, Одеська
область
ПОПОВА - старшого чабана державного Олександра Олексійовича підприємства "Дослідне господарство
"Асканійське" Української академії
аграрних наук, Херсонська область
ПОСТОЛА - генерального директора товариства
Анатолія Анатолійовича "Агропромислова компанія Істок",
Запорізька область
ПОТАПЧУКА - директора сільськогосподарського Володимира Юхимовича товариства "Зоря", Волинська
область
ПРИСЯЖНЮКА - Голову Комітету Верховної Ради Миколу Володимировича України з питань аграрної політики
та земельних відносин
РАКА - голову селянського (фермерського)
Анатолія Васильовича господарства імені Мічуріна,
Миколаївська область
РИСУХІНА - генерального директора комунального
Леоніда Івановича підприємства "Луганський обласний
фонд підтримки індивідуального
житлового будівництва на селі"
САВЕНКА - директора товариства "Голландська
Владислава Володимировича аграрна компанія", Сумська область
СВІТЛИЧНОГО - голову правління акціонерного Миколу Гнатовича товариства "Придніпровське",
Херсонська область
СЕМЕНЮКА - директора науково-виробничого Артема Олексійовича підприємства "Полімермаш",
м. Чернівці
СЕНЯ - начальника Головного управління Олександра Васильовича агропромислового розвитку
Полтавської обласної державної
адміністрації
СИРОТЕНКА - головного агронома фермерського Олександра Васильовича господарства "Коник", Закарпатська
область
СІТКАРЬ - директора спільного Ганну Михайлівну сільськогосподарського товариства
науково-виробничої фірми
"Насіння-сервіс", Херсонська
область
СКОЦИКА - генерального директора товариства
Віталія Євстафійовича "АМАКО УКРАЇНА", Київська область
УСИКА - заступника голови Чернівецької Віталія Сергійовича обласної державної адміністрації
ХАРЧЕНКА - директора аграрного підприємства Михайла Івановича "Великосорочинське", Полтавська
область
ШНАЙДРУК - пташницю товариства "Птахофабрика
Галину Василівну Крупець", Рівненська область
ШУЛЯКА - виконавчого директора товариства Івана Андрійовича Агрофірма "Борщівське", Харківська
область
ЩЕРБАКОВА - тракториста товариства "Вінал Анатолія Васильовича Люкс", Автономна Республіка Крим
ЯРОШЕНКА - директора товариства "Ландгут Юрія Федоровича Україна", м. Донецьк
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ЯРОМЧУК - директора сільськогосподарського Валерію Адамівну товариства "Дружба", Волинська
область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БОДНАРЧУК - головного економіста товариства Валентину Василівну "Агрофірма імені Суворова",
Чернівецька область
ДЕМБИЦЬКУ - директора сільськогосподарського Олену Іванівну товариства "Степове", Харківська
область
КОЛИЧЕВУ - оператора машинного доїння Юганю Іванівну сільськогосподарського
підприємства "Ласточка",
Закарпатська область
ЛАЗАРЕНКО - завідувача молочнотоварного Ольгу Дмитрівну комплексу селянсько-фермерського
господарства "Прогрес", Одеська
область
МЕДУШІВСЬКУ - оператора машинного доїння Віру Никифорівну сільськогосподарського підприємства
"Маяк-Агро", Черкаська область
НАДОЛЮ - керівника підприємства Агрофірма Ніну Миколаївну "Лан", Луганська область
ПЕРЕХОДЬКО - першого заступника начальника Надію Іванівну головного управління Рівненської
обласної державної адміністрації
САВКУ - директора акціонерного товариства
Марію Володимирівну "Авангард", Івано-Франківська
область
ЧЕРНОМИЗ - старшого наукового співробітника Тамару Олександрівну Буковинського інституту
агропромислового виробництва
Української академії аграрних наук,
м. Чернівці
ШРАМКОВУ - робітницю сільськогосподарського Ніну Яківну підприємства "Агрофірма
"Зеленогірськ", Автономна
Республіка Крим
Нагородити орденом Данила Галицького
ГОНЧАРЕНКА - голову Мар'їнської районної ради,
Владислава Васильовича Донецька область
КОРОЛЕНКА - начальника головного управління Леоніда Семеновича ветеринарної медицини в
Дніпропетровській області
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АНДРІЄНКА - механізатора акціонерного Івана Миколайовича товариства племзаводу
"Михайлівна", Сумська область
АФОНАСЬЄВА - комбайнера підприємства Олександра Михайловича "Агрофірма "Степове",
Дніпропетровська область
БУРДУКА - автокранівника Ріпкинського Миколу Михайловича райсількомунгоспу, Чернігівська
область
ВОВЧЕНКА - тракториста-машиніста акціонерного
Олександра Петровича товариства "Агро-Союз",
Дніпропетровська область
ГЛУХЕНЬКОГО - директора підприємства Володимира Степановича "Сількомунгосп", Черкаська область
КОХАНЮКА - головного агронома товариства Олега Леонідовича "Агропромислова компанія
"Розкішна", Кіровоградська область
МІЩАНЮКА - голову асоціації Андрія Миколайовича "Рівнеоблсількомунгосп"
ПОЛЯНСЬКОГО - механізатора товариства Володимира Антоновича "Відродження", Хмельницька область
ТАЛАЛОВА - головного агронома Павла Івановича сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Грузія", Автономна
Республіка Крим
ШКАБАРУ - оператора машинного доїння Лідію Миколаївну акціонерного товариства племзаводу
"Михайлівна", Сумська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ГЛЕМБОВСЬКОМУ - директорові Одеського обласного Миколі Миколайовичу фонду підтримки індивідуального
житлового будівництва на селі
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ЄРЕСЬКУ - директорові Технологічного Георгію Олексійовичу інституту молока та м'яса
Української академії аграрних
наук, м. Київ
МЕЛЬНИКУ - завідувачеві кафедри Уманського Олександру Васильовичу державного аграрного університету,
Черкаська область
ПЕЛИХУ - завідувачеві кафедри Херсонського
Віктору Григоровичу державного аграрного університету
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ГАВРИЛЮКУ - начальникові управління Віктору Миколайовичу Міністерства аграрної політики
України
ШУЛІЦІ - головному бухгалтерові Світлані Олександрівні сільськогосподарського
підприємства "НІБУЛОН", м. Миколаїв
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
ВЕРБИЦЬКОМУ - голові Державного комітету Петру Івановичу ветеринарної медицини України
СОКАЛЬСЬКОМУ - начальникові Житомирської Віктору Сергійовичу обласної державної лікарні
ветеринарної медицини
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ЗАСУСІ - завідувачеві кафедри Юрію Васильовичу Національного університету
біоресурсів і природокористування
України, м. Київ
КОБЦЮ - ректорові Дніпропетровського Анатолію Степановичу державного аграрного університету
ШИШКІНІЙ - директорові відокремленого Галині Валентинівні структурного підрозділу
"Бердянський коледж Таврійського
державного агротехнологічного
університету", Запорізька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ЗАДОРОЖНОМУ - голові Ради директорів концерну Валерію Івановичу "Беарс Фуд Інгредієнте", м. Київ
ОМЕЛЯНОВИЧУ - генеральному директорові Денису Сергійовичу акціонерного товариства
"АПК-ІНВЕСТ", м. Донецьк
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БАРАНУ - директорові агропромислового Андрію Степановичу підприємства "Агропродсервіс",
Тернопільська область
БЕРГЕРУ - керівникові селянського Сергію Володимировичу (фермерського) господарства
"Даманське", Кіровоградська область
БЄЛЯЄВУ - начальникові управління Володимиру Миколайовичу Василівської районної державної
адміністрації, Запорізька область
БОГАТЮКУ - директорові сільськогосподарського
Миколі Степановичу підприємства імені Шевченка,
Тернопільська область
БОГОМІЛУ - директорові товариства "Хлібороб",
Анатолію Івановичу Одеська область
БОДНАРЧУКУ - директорові товариства Ярославу Мироновичу "Мрія-Підгайці", Тернопільська
область
ВАДАТУРСЬКОМУ - заступникові генерального Андрію Олексійовичу директора сільськогосподарського
підприємства "НІБУЛОН",
м. Миколаїв
ВАКУЛЕНКУ - директорові Верхняцької Миколі Олександровичу дослідно-селекційної станції
Інституту коренеплідних культур
Української академії аграрних наук,
Черкаська область
ВАСИЛЮКУ - начальникові Київського обласного
Петру Миколайовичу державного центру експертизи сортів
рослин з державною інспекцією з
охорони прав на сорти рослин по
місту Києву та Київській області
ВИХРИСТЕНКУ - директорові сільськогосподарського
Валентину Івановичу товариства "Світанок", Черкаська
область
ВИХРИСТЮКУ - заступникові голови - начальнику Віктору Костянтиновичу управління Тиврівської районної
державної адміністрації, Вінницька
область
ВІТЮКУ - директорові Чуднівської філії Анатолію Семеновичу державного підприємства
"Житомирський лікеро-горілчаний
завод"
ГАЗДЮКУ - директорові підприємства "Оберіг",
Петру Васильовичу Тернопільська область
ГАЛИЩУКУ - начальникові головного Володимиру Івановичу управління Хмельницької обласної
державної адміністрації
ГЛІГОРУ - директорові агровиробничого Степану Савичу підприємства "Золотий колос",
Чернівецька область
ГОДЛЕВСЬКОМУ - голові фермерського Віктору Сергійовичу господарства "Годлевський В.С.",
Запорізька область
ГОНТАРЮ - голові постійної комісії Олександру Петровичу Херсонської обласної ради
ГОРОДНИЦЬКОМУ - першому заступникові Володимиру Андрійовичу голови - начальнику управління
Підволочиської районної державної
адміністрації, Тернопільська
область
ГРИШКУ - заступникові директора товариства
Миколі Васильовичу "Агрофірма "Маяк", Одеська область
ГУБЕНКУ - завідувачеві кафедри Василю Івановичу Білоцерківського національного
аграрного університету, Київська
область
ГУЩИНІЙ - головному економістові товариства
Олені Петрівні "Качинський+", м. Севастополь
ДАНЧЕНКУ - директорові Учбово-технологічного
Арнольду Даниловичу центру аквакультури Державного
комітету рибного господарства
України, Київська область
ДЕРЕВ'ЯНКУ - директорові товариства Миколі Григоровичу "Новосілля", Миколаївська область
ДЗЮБИНСЬКОМУ - начальникові управління Миколі Федоровичу Луганської обласної державної
адміністрації
ДИКОМУ - головному агрономові державного Володимиру Стаховичу підприємства "Племрепродуктор
"Степове", Миколаївська область
ДІДЕНКУ - директорові товариства Ігорю Григоровичу "Великобагачанський комбікормовий
завод", Полтавська область
ДІДКІВСЬКОМУ - директорові агрофірми "Єрчики", Володимиру Олександровичу Житомирська область
ДІДКІВСЬКОМУ - начальникові головного управління
Миколі Петровичу Житомирської обласної державної
адміністрації
ДОВГОМУ - директорові сільськогосподарського
Анатолію Андрійовичу товариства "Спілка селян
"Тростянець", Полтавська область
ДОРОШЕНКО - зоотехнікові-селекціонерові Ріті Кирилівні державного підприємства "Київське
обласне підприємство по племінній
справі у тваринництві"
ДУРАЧУ - голові сільськогосподарського Олегу Володимировичу виробничого кооперативу імені
Кірова, Донецька область
ДЯКОВУ - директорові товариства "Агрофірма
Сергію Миколайовичу "Україна", Херсонська область
ЗИМОГЛЯДУ - генеральному директорові Миколі Миколайовичу сільськогосподарського товариства
імені Шевченка, Сумська область
ІВАНЧИНІ - директорові агрофірми "Білий Стік",
Олегу Антоновичу Львівська область
ІЛЬНИЦЬКОМУ - начальникові управління Володимиру Степановичу Михайлівської районної державної
адміністрації, Запорізька область
ІЛЬЧЕНКУ - генеральному директорові Юрію Павловичу господарської асоціації
"Харківцукор"
ІСЛАМОВУ - директорові дочірнього підприємства
Вісхану Алавдієвичу "Ізюмський державний комбінат
хлібопродуктів" акціонерної
компанії "Хліб України", Харківська
область
КАРТАВОМУ - директорові акціонерного товариства
Олексію Олексійовичу агрофірми "Мрія", Сумська область
КОВАЛЬ - начальникові Львівської обласної Любові Євгенівні державної насіннєвої інспекції
КОЛЄСНІКУ - генеральному директорові Юрію Вікторовичу акціонерного товариства
"РАЙЗ-МАКСИМКО", Полтавська область
КОЛОМІЙЦЮ - механізаторові Гайсинської філії Валентину Васильовичу акціонерного товариства
"Зернопродукт МХП", Вінницька
область
КОЧУБЕЮ - генеральному директорові Олександру Васильовичу товариства "Полтава-насіння"
КРАВЧЕНКУ - директорові товариства Агрофірма Олександру Івановичу "ДіМ", Київська область
КРАМАРЮ - директорові агрофірми "Авангард Василю Лаврентійовичу ЛТД", Кіровоградська область
КУДІНОВУ - трактористові державного Василю Степановичу підприємства "Садовод",
м. Севастополь
КУДРЕВИЧУ - генеральному директорові Миколі Андрійовичу сільськогосподарського товариства
"Мрія", Харківська область
КУЛАЮ - голові сільськогосподарського Євгенію Олексійовичу виробничого кооперативу "Урожай",
Волинська область
КУРКЧИ - головному агрономові, заступнику Олександру Георгійовичу начальника управління сільського
господарства акціонерного
товариства "Маріупольський
металургійний комбінат імені
Ілліча", Донецька область
ЛИСОМУ - голові правління "Кримська Ігорю Васильовичу фруктова компанія"
ЛІСНОМУ - заступникові голови фермерського Миколі Івановичу господарства "НІЛ",
Дніпропетровська область
МАКСАКУ - начальникові головного управління
Анатолію Миколайовичу Чернігівської обласної державної
адміністрації
МИХАЙЛОВУ - директорові сільськогосподарського
Івану Петровичу товариства імені Фрунзе, Донецька
область
МУСТЕЦОВУ - виконавчому директорові Вадиму Анатолійовичу сільськогосподарського товариства
"Дружба народів", Автономна
Республіка Крим
ОБРАЗЦОВУ - голові селянського (фермерського)
Василю Степановичу господарства "Міраж", Харківська
область
ОВЧАРЕНКУ - голові правління колективного Василю Олексійовичу сільськогосподарського підприємства
імені Кірова, Луганська область
ОНИКІЄНКУ - начальникові головного управління
Володимиру Вікторовичу Черкаської обласної державної
адміністрації
ОСТРИНСЬКОМУ - голові Обухівської районної Віктору Костянтиновичу державної адміністрації, Київська
область
ПАЛАМАРЮ - зоотехнікові державного Анатолію Максимовичу підприємства "Київське обласне
підприємство по племінній справі у
тваринництві"
ПАСІЧНЯКУ - директорові Вінницького обласного
Василю Івановичу державного проектно-технологічного
центру охорони родючості ґрунтів і
якості продукції "Облдержродючість"
ПАУКУ - начальникові головного управління
Івану Федоровичу Закарпатської обласної державної
адміністрації
ПИЛИПЧУКУ - директорові сільськогосподарського
Миколі Михайловичу підприємства "Імені Воловікова",
Рівненська область
ПИСАРЕНКУ - директорові сільськогосподарського
Віктору Григоровичу товариства "МТС "Альянс", Луганська
область
ПУШКАРУКУ - механізаторові Миколі Петровичу сільськогосподарського підприємства
"Рать", Волинська область
РАЦЮКУ - голові Ставищенської районної Василю Миколайовичу державної адміністрації, Київська
область
РЕКАШОВУ - начальникові управління Олександру Васильовичу Приморської районної державної
адміністрації, Запорізька область
РИБАКУ - керуючому товариства "Росія", Станіславу Михайловичу Кіровоградська область
РОЗСОСІ - директорові державного підприємства
Євгену Васильовичу "Дослідне господарство Артемівської
дослідної станції розсадництва
Інституту садівництва Української
академії аграрних наук", Донецька
область
САВЧЕНКУ - голові фермерського господарства Олександру Володимировичу "Савченко О.В.", Кіровоградська
область
СЕДІЛУ - директорові Інституту землеробства
Григорію Михайловичу і тваринництва західного регіону
Української академії аграрних наук,
Львівська область
СЕРЕДЕНКУ - директорові сільськогосподарського
Миколі Борисовичу підприємства "Димитрово",
Кіровоградська область
СОСНОВОМУ - голові правління Євгену Івановичу сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Зоря", Хмельницька
область
СТЕЦЕНКУ - директорові сільськогосподарського
Михайлу Васильовичу товариства "Мусіївське", Полтавська
область
СУПРУНУ - голові сільськогосподарського Олегу Миколайовичу товариства "Агрофірма
імені Т.Г. Шевченка", Харківська
область
СУХОЛИТКОМУ - начальникові головного управління
Миколі Васильовичу Івано-Франківської обласної
державної адміністрації
ТЕСЛЕНКУ - заступникові директора Володимиру Петровичу Департаменту - начальникові відділу
Міністерства аграрної політики
України
ТРИНІВУ - директорові Рогатинського Ігорю Васильовичу державного аграрного коледжу,
Івано-Франківська область
ФІТАСУ - голові правління акціонерного Івану Івановичу товариства "Попівське",
Закарпатська область
ХОРОЛЬЦЮ - начальникові управління Шишацької
Дмитру Миколайовичу районної державної адміністрації,
Полтавська область
ЦИБУЛЬСЬКОМУ - голові фермерського господарства Віктору Володимировичу "Вільне, Вінницька область"
ЧЕРВІНСЬКІЙ - начальникові управління Людмилі Феліксівні Міністерства аграрної політики
України
ЧЕРНЕНКУ - директорові державного підприємства
Петру Олексійовичу "Дослідне господарство Агрофірма
"Надія" Сумського інституту
агропромислового виробництва
Української академії агарних наук
ЧИКИНУ - директорові сільськогосподарського
Дмитру Васильовичу товариства "Світоч", Миколаївська
область
ШАНОЙЛУ - заступникові голови Чернігівської
Олександру Михайловичу обласної державної адміністрації
ШАПОШНИКУ - голові селянського фермерського Миколі Олексійовичу господарства "Весела Долина",
Дніпропетровська область
ШИШКУНОВУ - генеральному директорові Олегу Федоровичу сільськогосподарського підприємства
"Родіна", Харківська область
ШКУРКУ - генеральному директорові Ігорю Вікторовичу акціонерного товариства
науково-виробничого об'єднання
"Чернігівеліткартопля"
ШУЛЬЗІ - директорові товариства "Продовольча
Анатолію Олексійовичу компанія "Зоря Поділля", Вінницька
область
ЮНИКУ - генеральному директорові Володимиру Олексійовичу товариства "Агро-Лан", Львівська
область
ЯЩЕНКУ - директорові відділку "Шамраївка" Анатолію Миколайовичу акціонерного товариства
"Шамраївський цукровий завод",
Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БОГОНІСУ - директорові товариства "Зірка", Павлу Миколайовичу Тернопільська область
КОПЬОНКІНУ - начальникові об'єднання Віктору Івановичу "Кримсількомунгосп"
ПАРЧЕВСЬКОМУ - голові Вінницької асоціації Миколі Миколайовичу "Облсількомунсервіс".

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 13 листопада 2009 року
N 927/2009



вверх