Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"
Наказ Міністерства юстиції України; Заява, Форма типового документа від 27.04.20151304/к
Документ v1304323-15, поточна редакція — Прийняття від 27.04.2015

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

27.04.2015  № 1304/к

Про початок проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Відповідно до Закону України "Про очищення влади" (далі - Закон), Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563, та абзацу шостого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України "Про очищення влади", затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р, НАКАЗУЮ:

1. Провести перевірку, передбачену Законом (далі - перевірка), стосовно керівників управлінь державної виконавчої служби головних управлінь юстиції у Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській, Львівській, Полтавській, Рівненській, Харківській, Черкаській областях та місті Києві та керівників реєстраційних служб головних управлінь юстиції у Дніпропетровській, Кіровоградській, Львівській, Черкаській, Чернігівській областях, визначивши днем початку проведення перевірки 27 квітня 2015 року.

2. Визначити Департамент з питань люстрації (Козаченко Т.А.) відповідальним за проведення перевірки.

3. Департаменту реєстрації та систематизації нормативних актів, право освітньої діяльності (Железняк Н.А.), Прес-службі Міністерства (Куцай Т.І.) забезпечити доведення цього наказу до відома керівників структурних підрозділів вищезазначених територіальних управлінь юстиції шляхом оприлюднення його на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України.

4. Керівникам відповідних управлінь юстиції забезпечити ознайомлення керівників управлінь державної виконавчої служби та керівників реєстраційних служб, у тому числі тих, які відсутні на роботі (знаходяться у відрядженні, щорічних основних та додаткових відпустках, відпустках по вагітності та пологах, відпустках для догляду за дитиною та перебувають на листку непрацездатності) з цим наказом.

5. Посадовим особам, щодо яких здійснюється перевірка, у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати до Департаменту кадрової роботи та державної служби власноруч написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону, про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї за формою згідно з додатком 1 або 2.

6. Департаменту кадрової роботи та державної служби в триденний термін після одержання заяви забезпечувати розміщення на офіційному веб-сайті інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).

7. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Міністр

П. ПетренкоДодаток 1
до наказу
Міністерства юстиції України
27.04.2015  № 1304/к

ЗАЯВА
про проведення перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади"


Додаток 2
до наказу
Міністерства юстиції України
27.04.2015  № 1304/к

ЗАЯВА
про застосування заборони, передбаченої Законом України "Про очищення влади"

{Текст взято з сайту Мін'юсту України http://www.minjust.gov.ua}вгору