Документ v1618359-12, поточна редакція — Прийняття від 16.10.2012

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 16 жовтня 2012 року № 1618

Про скасування реєстрації кандидата у народні депутати України Козака Р.М., висунутого Партією Пенсіонерів України, в одномандатному виборчому окрузі № 191

До Центральної виборчої комісії 15 жовтня 2012 року надійшла заява Партії Пенсіонерів України разом з рішенням XII З’їзду цієї партії від 13 жовтня 2012 року № 2.15 про скасування рішення щодо реєстрації кандидата у народні депутати України Козака Романа Миколайовича, висунутого Партією Пенсіонерів України, в одномандатному виборчому окрузі № 191.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Постановою Центральної виборчої комісії від 14 серпня 2012 року № 347 Козак Р.М., висунутий Партією Пенсіонерів України, зареєстрований кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі № 191.

Згідно з пунктом 2 частини четвертої статті 61 Закону України "Про вибори народних депутатів України" Центральна виборча комісія приймає рішення про скасування реєстрації кандидата у народні депутати України в разі звернення політичної партії не пізніш як за дванадцять днів до дня голосування з письмовою заявою про скасування рішення щодо реєстрації кандидата у народні депутати України відповідно до рішення, прийнятого у порядку, передбаченому статутом партії.

Враховуючи викладене, відповідно до частин четвертої та шостої статті 61 Закону України "Про вибори народних депутатів України", керуючись статтями 11–13, пунктом 7 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Скасувати реєстрацію кандидата у народні депутати України Козака Романа Миколайовича, висунутого Партією Пенсіонерів України, в одномандатному виборчому окрузі № 191.

2. Внести зміни до постанови Центральної виборчої комісії від 4 вересня 2012 року № 765 "Про тексти виборчих бюлетенів з виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року для голосування в одномандатних виборчих округах", виключивши із додатка 191 відомості про кандидата у народні депутати України Козака Р.М.

3. Довести зміст цієї постанови до відома Козака Р.М., Партії Пенсіонерів України та видати її копії Козаку Р.М., і представнику цієї партії у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

Голова
Центральної виборчої комісії


В.ШАПОВАЛвгору