Документ z0370-12, чинний, поточна редакція — Прийняття від 15.02.2012
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 26.03.2012. Подивитися в історії? )

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

15.02.2012  № 257


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 березня 2012 р.
за № 370/20683

Про затвердження Положення про Почесну грамоту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

Відповідно до статті 17 Закону України „Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення” та рішення Національної ради від 28.12.2011 № 2984 „Про доповнення до Плану діяльності з підготовки регуляторних актів Національної ради на 2012 рік” Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про Почесну грамоту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, що додається.

2. Управлінню правового забезпечення подати це рішення на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Відділу зв’язків із засобами масової інформації та громадськими організаціями оприлюднити це рішення на веб-сайті Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

4. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення від 13.11.2002 № 987 „Про затвердження Положення про Почесну грамоту Національної ради”.

5. Виконання цього рішення покласти на управління правового забезпечення, відділ зв’язків із засобами масової інформації та громадськими організаціями, сектор кадрів, відділ матеріально-технічного забезпечення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення В.А. Манжосова.

7. Це рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова

В. Манжосов
ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної
ради України з питань
телебачення і радіомовлення
15.02.2012  № 257


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
6 березня 2012 р.
за № 370/20683

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення

І. Загальні положення

1.1. Почесна грамота Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (далі - Почесна грамота) є відомчою заохочувальною відзнакою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

1.2. Це Положення встановлює загальні засади нагородження, правила представлення до нагородження та вручення Почесної грамоти.

1.3. Почесна грамота є формою заохочення працівників Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, телерадіоорганізацій, підприємств, установ, організацій незалежно від організаційно-правової форми, громадян України та іноземців за заслуги у розбудові телерадіоінформаційного простору держави, за значні трудові досягнення у сфері телебачення і радіомовлення.

1.4. Особи, відзначені Почесною грамотою, можуть бути представлені до нагородження повторно не раніше ніж через п’ять років.

ІІ. Порядок представлення до нагородження Почесною грамотою

2.1. Подання про нагородження Почесною грамотою подається членами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, керівником апарату Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, представниками Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, керівниками органів державної влади, телерадіоорганізацій та громадських організацій на розгляд Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення.

2.2. У поданні детально відображаються відомості про виробничі, наукові, творчі та інші досягнення особи чи колективу телерадіоорганізацій, підприємств, установ, організацій, які представляються до нагородження Почесною грамотою.

2.3. Прийняття рішення про нагородження Почесною грамотою відбувається на засіданні Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

2.4. Вручення Почесної грамоти проводиться головою Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення або за його дорученням членами Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Почесна грамота вручається в урочистій обстановці, приуроченій до загальнодержавних, галузевих, професійних свят, ювілейних дат працівників, підприємств, установ, організацій тощо.

2.5. У трудовій книжці особи, відзначеної Почесною грамотою, вноситься відповідний запис.

2.6. Облік і реєстр нагороджених Почесною грамотою покладаються на кадрову службу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Завідувач сектору кадрів

Н. Вусиквгору