Документ z0990-12, чинний, поточна редакція — Прийняття від 29.02.2012
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 06.07.2012. Подивитися в історії? )

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

29.02.2012  № 107


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
18 червня 2012 р.
за № 990/21302

Про затвердження форм дозволу на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифіката на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, та зразка заяви для їх отримання

Відповідно до Порядку видачі дозволів на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2007 року № 953, НАКАЗУЮ:

1. Затвердити, що додаються:

1.1. Форму дозволу на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення.

1.2. Форму сертифіката на пересувні виставки зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення.

1.3. Зразок заяви для отримання дозволу на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення.

2. Департаменту охорони природних ресурсів та екомережі (Томахін М.Л.) в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Вільдмана І.Л.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр

М.В. Злочевський

ПОГОДЖЕНО:

Голова Державної екологічної інспекції України

Голова Державного агентства
рибного господарства України

Міністр аграрної політики
та продовольства України

Перший заступник Міністра фінансів України

Т.в.о. Голови Державної митної служби УкраїниП.Б. Жила


В.С. Дроник


М.В. Присяжнюк

А.І. Мярковський

О.М. Дороховськийвгору