Перелік термінів Кількість: 9 термінiв

Аварійно-рятувальні роботи

Аварійно-рятувальні роботи — це система заходів, спрямованих на своєчасне подання допомоги потерпілим.

 Повітряний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 04.05.19933167-XII

Аварійно-рятувальні роботи (далі — АРР) — це система заходів, спрямованих на своєчасне надання допомоги потерпілим.


Аварійно-рятувальні роботи — роботи, спрямовані на пошук, рятування і захист людей (у тому числі подання їм невідкладної медичної допомоги), а також матеріальних і культурних цінностей та захист довкілля під час виникнення надзвичайних ситуацій, що потребують залучення працівників, які мають спеціальну підготовку, засоби індивідуального захисту та оснащення.

 Про аварійно-рятувальні служби
Закон України від 14.12.19991281-XIV

Аварійно-рятувальні роботи — дії щодо рятування людей, матеріальних і культурних цінностей, захисту довкілля в зоні надзвичайної ситуації, локалізації надзвичайної ситуації та подавлення або доведення до мінімально можливого рівня характерних для неї небезпечних чинників.


"Аварійно-рятувальні роботи" — дії, спрямовані на рятування людей, матеріальних і культурних цінностей, захист довкілля в зоні надзвичайної ситуації відповідно до визначень, прийнятих компетентними міжнародними органами.


Аварійно-рятувальні роботи — роботи, спрямовані на пошук, рятування і захист людей (включаючи надання їм невідкладної медичної допомоги), захист матеріальних і культурних цінностей та довкілля під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, із залученням працівників, які мають спеціальну підготовку, засоби індивідуального захисту та оснащення.

 Про правові засади цивільного захисту
Закон України від 24.06.20041859-IV

"Аварійно-рятувальні роботи" — дії з рятування людей, матеріальних і культурних цінностей, захисту довкілля в зоні надзвичайної ситуації, локалізації надзвичайної ситуації та подавлення або доведення до мінімально можливого рівня характерних для неї небезпечних факторів.


Аварійно-рятувальні роботи — роботи, спрямовані на пошук, рятування і захист людей (у тому числі надання їм невідкладної медичної допомоги), що потребують залучення працівників, які мають спеціальну підготовку, засоби індивідуального захисту та оснащення.

 Про затвердження Правил пошукового та аварійно-рятувального забезпечення польотів у цивільній авіації України
Мінтрансзв'язку України; Наказ, Правила, Нормативи, Схема, Перелік, Звіт, Форма типового документа, Вимоги від 28.12.20091354

Аварійно-рятувальні роботи - роботи, під час здійснення яких використовуються пошуково-рятувальні сили і засоби з метою ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків на аеродромі

 Про затвердження Правил пошуково-рятувального забезпечення польотів державної авіації України
Міноборони України; Наказ, Правила, Перелік, Форма, Інструкція, Вимоги, Зразок, Порядок, Умови, Повідомлення, План, Звіт від 29.12.2016736


вгору