Перелік термінів Кількість: 14 термінiв

Активи

Активи — ресурси, контрольовані підприємством в результаті минулих подій, використання яких, як очікується, призведе до отримання економічних вигод у майбутньому.

 Про затвердження Положень (стандартів) бухгалтерського обліку
Мінфін України; Наказ, Положення від 31.03.199987

Активи — ресурси, контрольовані підприємством в результаті минулих подій, використання яких, як очікується, приведе до надходження економічних вигод у майбутньому.


Активи — ресурси, контрольовані підприємством у результаті минулих подій, використання яких, як очікується, приведе до отримання економічних вигод у майбутньому.


Активи — ресурси, контрольовані банком у результаті минулих подій, використання яких, як очікується, приведе до надходження економічних вигод у майбутньому.

 Про затвердження Інструкції про складання проміжної (квартальної) фінансової звітності банків України
Постанова Національного банку України; Інструкція, Бланк звітності від 12.11.2002431

Активи — кошти, майно, майнові і немайнові права.


Активи — ресурси, контрольовані банком у результаті минулих подій, використання яких, як очікується, приведе до надходження економічних вигод у майбутньому.

 Про затвердження Інструкції про порядок складання та оприлюднення фінансової звітності банків України
Постанова Національного банку України; Інструкція, Форма типового документа, Бланк звітності від 07.12.2004598

Термін "активи" означає суму всього чистого сплаченого капіталу, збережених доходів та резервів бенефіціара, не призначених для сплати конкретних зобов'язань.


"Активи" охоплюють майно, доходи та вимоги будь-якого виду.

 Загальні умови надання позик
МБРР; Умови, Міжнародний документ від 01.07.2005

"Активи

включає майно, доходи або вимоги будь-якого виду.

 Стандартні положення та умови Європейського банку реконструкції та розвитку
ЄБРР; Положення, Умови, Міжнародний документ від 01.05.2006

Активи — ресурси, контрольовані суб'єктом бухгалтерського обліку в державному секторі у результаті минулих подій, використання яких, як очікується, приведе до отримання економічних вигід у майбутньому.


Активи - ресурси, контрольовані банком у результаті минулих подій, використання яких, як очікується, призведе до отримання економічних вигід у майбутньому

 Про затвердження Положення про виведення неплатоспроможного банку з ринку
Фонд гарант.вкладів фізич.осіб; Рішення, Положення, Картка, Форма типового документа, Форма, Перелік, Реєстр від 05.07.20122

Активи - ресурси, контрольовані підприємством у результаті минулих подій, використання яких, як очікується, призведе до отримання економічних вигод у майбутньому


Активи - кошти, майно, майнові і немайнові права


Активи - кошти, майно, майнові та інші права, на які може бути накладено або накладено арешт у кримінальному провадженні або які конфісковані за рішенням суду у кримінальному провадженні;вгору